Rothschıld Ajanları Osmanlı devletini nasıl yıktılar

13 Mayıs 2018 Yazan  
Kategori TARİHİ BİLGİLER

DÜNYAYI YÖNETEN KARANLIK GÜÇLER OSMANLI DEVLETİNİ NASIL YIKTILAR 3.BÖLÜM
Rothschıld ailesi (3 ) Dünya bu ailenin elinde
Rothschıld hanedanlığı Osmanlı devletini parçalamak için diğer devletleri kışkırttılar
Osmanlı devletinin parçalanması için gerekli olan herşeyi yapmışlardır..Osmanlı devletine komşu olan ülkeleri sürekli olarak finanse ederek Osmanlı’ya karşı savaşmaları için kışkırtmışlardır..
Böylelikle sudan bahanelerle Osmanlıya saldıran Rusya, Avusturya ve diğer komşu devletler, Osmanlının askeri ve ekonomik güç bakımından iyice yıpranarak azınlıkların ayaklanmasını sağlamışlardır..
Osmanlı devleti nereye koşacağını şaşırmış ve neticede azınlıkların ayaklanarak ayrı ayrı devletler kurmasına engel olamamışlardır..Osmanlının ençok dış borcu Rothschıld ailesinin sahibi olduğu Bank
Of England bankasınadır..Osmanlı Devleti,Rothschıld ailesine olan borcunu ödeyecek durumda
olmadığından Rothschıld ailesi bunu fırsat bilmiş Osmanlya iğrenç bir teklifte bulunmuşlardır..Sultan

2.Abdulhamit ile görüşen Lord Baron Rothschıld ”Kudüs şehrinin,Filistin’in,Suriye’nin ve Güneydoğu
Anadolu bölgesinin yeni kurulacak olan yahudi devletine verilmesi karşılığında Osmanlı devletinin tüm
dış borcunu silme ve balkanlarda,afrikada kaybettikleri toprakları geri verme” teklifinde bulunmuş ancak Abdulhamid teklifi şiddetle reddetmiştir..

Abdulhamid,dinen böyle bir tutum sergileyerek büyük bir sevaba girmişse de Osmanlı devletinin yıkılma sürecini hızlandırmıştır
Daha sonraları Enver Paşa,Abdulhamid’in bu tutumunu tarihi bir hata olarak değerlendirmiştir..
Enver Paşa’ya göre Kudüs şehri ve Kenan diyarı yahudilere geçici olarak verilmeli ve Osmanlı tekrar eski gücüne kavuştuktan sonra bu topraklar geri alınmalıydı..
Ulu önder Atatürk’e göre ise Osmanlı devleti böyle birşey yapmış bile olsaydı yıkılmaktan kurtulamazdı çünkü Osmanlı üzerine korkunç oyunlar oynanıyordu üstelik devlet her kademesi ile adeta kokuşmuş bir haldeydi.
Özetleyerek: anlattığım bu süreçlerden sonra Rothschıld ailesi 1.Dünya savaşının çıkmasında çok aktif bir şekilde rol almış ve savaşın çıkması için gerekli olan tüm tezgahı sağlamıştır
Rotshıld ailesinin hesaplarına göre:

1.Dünya savaşı ve Arabistanlı Lawrence’in faaliyetleri Arapların birçok parçaya bölünmesi İsrail devletinin kurulması için yeterliydi..Savaş gerçekleşmiş,Almanların önderliğindeki İttifak devletleri grubu savaşı kaybetmişlerdi..
Rothschıld ailesinin tüm hesapları tutmuş ve İsrail devletinin resmi kuruluşunun ilan edilmesinden başka birşey kalmamıştı ortada..Ancak tarihi rüyaya çeyrek kala Rothschild ailesi ayrıntılarda küçük bir hesaplama hatası yaptığını farkedememişti..
İsrail devleti kurulmaya hazırdı tamam ama dağ ve ovalardan ibaret olan İsrail topraklarında kim yaşayacaktı??
Sürekli olarak gelişmiş Avrupa kentlerinde yaşamış olan yahudiler İsrail’de yaşamaya nasıl ikna edilecekti?? Esas sorun buydu..
Bu sorunun giderilmesi için Rothschild ailesi radikal kararlar aldı ve yeni bir savaş için gerekli olan ortam hazırlanmaya başlandı..
NECMETTİN ERBAKANIN TESBİTİ İLE ROTHSCHİL AİLESİ

Enter Google AdSense Code Here

Yorumlar


2 Yorum yapılmış "Rothschıld Ajanları Osmanlı devletini nasıl yıktılar"

  1. recepsen demişki 03 Eylül 10 20:01 

    Bu gerçekleri okullarımızda ders kitaplarında,sinemalarda,tv dizilerinde,tiyatrolarımızda,basınımızda okumak,izlemek istiyoruz.Bunları gündeme alacak miili bir eğitim ve öğretim istiyoruz.Boş safsata filmlere değil,bu konuları işleyen filmlere kültür bakanlığından destek ve teşvik bekliyoruz.Ama galiba boşuna bekliyoruz,bu ailenin gücü o kadar etkili ki,medyamız,politikacılarımız,tarihçilerimiz,eğitimcilerimiz hepsi ipteki cambaza baktırıyor,allta ne oluyor,kim neleri götürüyor,olayların perde arkasında ne var?demiyor.diyemiyor,diyebilecek kişilerinde oralara gelmesi engelleniyor….

  2. turgut oluklupınar demişki 30 Aralık 12 22:11 

    yazıyı hayretler içind okudum bu nasıl bi güç böyle dünya tarìne yön veriyo bunları hiç duymamıştım bu aileden televizyonlar neden bahsetmiyo bizde okulda iken güya tarih öğrenmişiz

Yorum Yazaken SeviyeLi YorumLar Yazınız.!