Karagül yeni Bölüm Tek Parça 30 Ocak 2015 eklendi

31 Ocak 2015 Yazan  
Kategori ŞEHİRLER VE İLÇELER

Karagül Dizisi yeni Bölüm özeti:
Melek, Sabri ile aralarında geçenleri kimseye anlatamadı ve bu olayı sır gibi saklamayı başardı. Dedikoduların tüm mahalleye yayılması Kendal’ı çileden çıkartır ve Kadriye ve konakta yaşayanları etmediğini bırakmadı ayağa kaldırdı. Kendal’ın öfkesine daha fazla dayanamayan Baran, Kendal’ın karşı geldi.

Karagül’ün yayınlanacak 66. bölümünde; Kendal’ın Melek’i doktora götürmek ister, Baran, Kendal’a sert bir şekilde karşı çıkar ve Ebru’da olaya daihl olur. Ebru’nun tepkisi Kendal’ı öfkeden delirtir. Ebru, konakta yaşayanlarıda arkasına alarak Kendal’ı yenilğiye uğratır. Konakta dengeler bir anda değişir. Kendal’ın Ebru’y aolan düşmanlığı daha da büyür ve iş çığrından çıkar.

Kadriye, Tüm Halfeti’de yayılan dedikodular daha fazla dayanamaz ve tüm herkese unatamayacağı bir ders verir. Ebru ve Baran, Ada’nın konaktan kaçtığını öğrenir ve derhal bulmaya çalışırlar. Ebru, kızını tekrar konağa getirmek için elinden gelen herşeyi yapmaya kararlıdır. Narin, Fırat’tan haberdar olmak istesede bunu gerçekleştiremez ve Kendal’ı sıkıştırır.

Fırat’ın arabasının nehre uçtuğunu gören şahit, daha fazla sessiz kalmak istemez ve Kendal’ın sonunu hazırlayacak olan bilgileri Oğuz’a anlatır. Şahit’in atlattığı bilgilerle yola çıkan Oğuz nehre uçan arabayı bularak nehirden çıkartılır.
KARAGÜL 69.BÖLÜM TEK PARÇA 30 OCAK 2015

KARAGÜL YENİ BÖLÜM FRAGMANI
>

Enter Google AdSense Code Here

Yorumlar


1 Yorum yapılmış "Karagül yeni Bölüm Tek Parça 30 Ocak 2015 eklendi"

  1. lokman demişki 16 Haziran 13 02:35 

    cok guzel bir dizi duygusal devamda boyle heyecanlı olmasını istiyoruz

Yorum Yazaken SeviyeLi YorumLar Yazınız.!